قبل از معرفی خودمون باید بگیم که اگه اومدید به این صفحه تا فقط یک گشتی توی سایت زده باشید ، ببینید چه خبرِ و برید ، اینجا چیز خاصی دستگیرتون نمیشه و احتمالا جذابیتی براتون نخواهد داشت، پیشنهاد میکنیم این صفحه رو همین حالا ببندید .

اما اگه اینجایید که بدونید ما کی هستیم و در وبمستر سبز چی کار میکنیم؟ از کجا به اینجا رسیدیم ؟ چه کمکی به شما میکنیم و… سوالاتی از این دست…

خب ! جای درستی اومدید .

از اینجا شروع میکنیم که ؛

  • ما چند وبمستریم که قبل از شروع به کار وبمستر سبز ، هرکدوممون کاملا پراکنده و مجزا در یک شرکتی مشغول به کار بودیم یا پروژه میگرفتیم و به صورت فریلنسری کار انجام میدادیم.
  • اما حالا یک تیمیم متشکل از چند وبمستر و متخصص که دوره های تخصصی وبمستری رو به صورت آموزش حضوری ، آنلاین ، خودخوان و… هر منبعی که می شد مهارت های وبمستری رو یاد گرفت ، یاد گرفتیم و سالهاست در همین زمینه مشغول به کاریم .
  •  ما در سال ۹۹  کارمون رو  به صورت تیمی باهم شروع کردیم و به واسطه ی اینکه همیشه در حال رشد و یادگیری هستیم ، اسم تیممون شد وبمستر سبز ؛ و میخوایم که به مرور این تیم رو گسترده تر کنیم.

اما چی شد که خدمات تخصصی وبمستری برای فروشگاه های اینترنتی ایرانی رو راه انداختیم؟

ما بعد از مدتی وقتی دیدیم افراد و فروشگاه های زیادی هستند که نیاز دارند یک نفر رو استخدام کنن تا به صورت آچار فرانسه ای! همه ی خدمات دیجیتال مارکتینگ و وبمستری برای فروشگاه شون انجام بده . در حالیکه اصلا نمیدونستن دقیقا باید چه چیزهایی بلد باشه و حتی اگر میدونستن هم طبیعتا اینهمه کار از عهده یک نفر بر نمی اومد یا حتی با فرض اینکه قابل انجام هم بود ، محدودیت زمان و هزینه وحود داشت. لذا تصمیم گرفتیم خودمون این کار رو شروع کنیم و بشیم آچار فرانسه ی فروشگاه ها برای فروش اینترنتی شون، یعنی وبمستر سبز!

از طرفی، بعد از مشکلاتی که برای شبکه های اجتماعی پیش اومد و مدتی به دلیل فیلترینگ موقت از دسترس خارج شدند ، یا به دلیل تحریم ها و هر ایرادی که خود اینستاگرام از پیج ها میگرفت و خودش رو مُحِق میدونست هر بلایی که میخواد میتونه بر سر پیج ها بیاره و هر وقت اراده کنه از دسترس خارج شون کنه .

غیرت ایرانی ما نگذاشت دست روی دست بگذاریم و ببنیم اینهمه فروشگاه اینترنتی که در اینستاگرام فعالیت دارند امید شون نا امید بشه و همش  نگران و  نا امید باشن که پیج شون از دست نره و کسب و کار شون بخوابه!

چه خدماتی در وبمستر سبز به شما میدیم؟

  • فعلا فقط ۳ نوع سرویس توسط وبمستر سبز ارائه میشه ؛

طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی ، مدیریت و پشتیبانی سایت فروشگاهی ، ورود اطلاعات محصولات

بعد از “ادمینی پیج فروشگاهی” که در اینستاگرام بسیار فراگیر شده، برای وب سایت های فروشگاهی این سه نوع سرویس بیشترین استقبال و محبوبیت رو داشته بین انواع خدماتی که برای فروشگاه های اینترنتی ارائه میشه.

  • بعضی از مشتریان یا همکارانمون به ما انتقاد میکنن که چرا فقط فروشگاه های اینترنتی؟ و سایت های شخصی ، شرکتی، آگهی ، چند منظوره و… رو پوشش نمیدیم ؟

پاسخ این سوال اینه که ما با همفکری و بررسی هایی که باهم داشتیم و نیازسنجی که در فضای وب انجام دادیم ، تصمیم گرفتیم فقط روی جامعه ی هدفِ فروشگاه های اینترنتی متمرکز بشیم و هر نوع خدماتی که برای فروش در فضای دیجتال نیاز دارند رو بتونیم پوشش بدیم .

اینطوری به جای اینکه جامعه هدف گسترده ای رو داشته باشیم با سطح کیفیت خدمات معمولی ، جامعه هدف کوچکتری رو انتخاب کردیم ولی با سطح خدمات خوب و عالی …

  • ما تلاشمون رو میکنیم به سمت عالی شدن پیش بریم ، هرچند همیشه نواقصی وجود داره . ولی از شما میخوایم نظرات و انتقادات پیشنهادات تون رو به ما بگید تا بهمون کمک کنید خدمات بهتری رو ارائه بدیم و کمک کنیم فروش شما سریعتر ، بیشتر و راحتتر اتفاق بیفته.
  • از طریق فرم زیر میتونید هر نظر یا پیشنهاد و انتقادی داشتید به گوش مدیریت برسونید . این پیام ها مورد به موردشون با دقت بررسی میشن حتما
  • لطفا نظرات، پیشنهاد یا انتقادی که دارید در اینجا کامل توضیح دهید